Siūlomas darbas ikimokyklinio ugdymo  mokytojui

 1. Mokyklos pavadinimas: Ukmergės r. Siesikų pagrindinė mokykla.
 2. Pareigybės pavadinimas : ikimokyklinio ugdymo mokytojas.
 3. Darbo krūvis: 1,25 etato.
 4. Darbo sutarties rūšis: neterminuota darbo sutartis.
 5. Darbo užmokestis: pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,11 iki 11,39 nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į turimą kvalifikaciją bei pedagoginį darbo stažą.
 6. Kvalifikaciniai reikalavimai: turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą ir auklėtojo kvalifikaciją;
 7. Dokumentai, kuriuos būtina pateikti:
  7.1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  7.2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  6.3. išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas;
  6.4. gyvenimo aprašymą;
  6.5. atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
 8. Data,  iki kurios pateikiami dokumentai: 2023-02-06.
 9. Dokumentų pateikimo adresas: Laisvės g. 66, Siesikai, LT-20316, Ukmergės r. arba el. pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 10. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir patikrinus grąžinami pretendentui.
 11. Telefonas pasiteiravimui : 8 340 46540.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Apie konkretų pokalbio laiką pretendentai bus informuojami asmeniškai telefonu.